Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

28 kwietnia 2021

Wino to nieodzowny dodatek do romantycznych obiadów, ważnych wydarzeń i rodzinnych imprez okolicznościowych. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a paleta aromatów, smaków i rozpiętość cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa pośród świata alkoholi.

Zakupy w markecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla własnej przyjemności bądź szykując ważną uroczystość przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym markecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w rozsądnej cenie, aczkolwiek rzadko znajdziemy tam trunków o naprawdę unikalnym smaku. Prócz tego często podczas zakupów jesteśmy skazani jedynie na dane z etykiety, gdyż personel sklepu przeważnie nie dysponuje stosowną wiedzą, by pomóc w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym doborze wina pod planowane danie lub które poszukują nowych, niecodziennych gatunków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Sklep z winem z Krakowa – wino, degustacje oraz szkolenia

Sklep z winem Winnica w Krakowie oferuje nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (np. z Niemiec czy z Włoch, ale też cydry, wina wzmacniane okowitą i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie robione czekolady. W ofercie sklepu dostępne są także 10-litrowe wina Bag in Box, które znakomicie sprawdzą się na eventach ze znaczną ilością gości i których atutem jest bardzo rozsądny stosunek ceny do jakości i objętości napoju. Winnica sama sprowadza wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole nie spotykane zbyt często na lokalnym rynku. Winnica organizuje też degustacje i szkolenia, a na zlecenie wyszukuje i importuje do Polski perfekcyjne na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Dane adresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]