Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

28 czerwca 2023

Zamów etykiety na bimber.

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zalążka najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na wesele, osiemnastkę lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec przyjęcia. Taki upominek jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ślub. Ale taka butelka z alkoholem może też stać się w cenną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można ulokować informację o imionach nowożeńców, miejscu i dacie ślubu bądź słowa podziękowania. Etykiety weselne można kupić w różnych wzorach i odcieniach, więc bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze panieńskim.

Ozdób swoje trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz swoje wina, soki czy nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami przy rozmaitych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę pospolitej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]