Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

4 czerwca 2021

Jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA oraz FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, SLA, SLS, DMLS oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także jedyny dystrybutor sprzętu firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także tworzywa specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 i pozostałe (biokompatybilne, inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert oferuje także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z ekspertami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swoje projekty bądź są po prostu zaintrygowani procesem druku przestrzennego, mogą zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert zapewnia też wszechstronną obsługę posprzedażową: pomoc merytoryczne oraz techniczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy szkolenie pracowników w obsłudze nabytych sprzętów.

Drukarki 3D – teraz także w zasięgu małych firm

Jak kształtują się ceny narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może kupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak motoryzacja, stomatologia, medycyna oraz odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie znaczącą oszczędnością dla budżetu firmy.
Rynek urządzeń do druku 3D żywiołowo ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne koncerny. Dziś – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają także mniejsze firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Sprzęt do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie ulepszane i modyfikowane, z miesiąca na miesiąc zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]