Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

22 grudnia 2021

Chcesz kupić profesjonalne drukarki 3D? Sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można nieomalże o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości drukarek 3D i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w rozmaitych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest precyzyjny oraz solidny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]