Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

25 stycznia 2022

Zamów balon na wino.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]