Hurtownia odzieży reklamowej i gadżetów – co znajdziesz w jej ofercie?

7 października 2020

Żadna firma w XIX wieku nie poradzi sobie bez działań promocyjnych. W dzisiejszych czasach reklama przybiera przeróżne formaty: zamieszcza się ją w magazynach, w mediach społecznościowych i w internecie. Jednak wciąż nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, np. plakatów lub kalendarzy. Wykorzystuje się również jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni konsumenci wyjątkowo lubią – promocję poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta slogan marki

Przyszli partnerzy oraz konsumenci lubią różnego typu gadżety, dlatego że (w przeciwieństwie do pozostałych form promocji) są one namacalną rzeczą, która często jest bardzo funkcjonalna, dzięki czemu używana jest przez dłuższy okres czasu. Niełatwo spotkać osobę, która odmówi przyjęcia w banku czy w kancelarii torby zakupowej albo długopisu. Są to wszak rzeczy, które zawsze warto mieć ze sobą. A co najistotniejsze – ta rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem używając regularnie dany gadżet, klient non stop widzi logo marki, od której go otrzymał, wskutek czego automatycznie zapada mu ona głęboko w pamięć.

Gdzie zamawiać gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod używanych do personalizacji gadżetów promocyjnych, pozwala na nadruk zarówno na drewnie, powierzchniach plastikowych, jak i tkaninie. Najczęściej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest oczywiście odzież reklamowa – przeważnie wykonuje się firmowe logotypy na t-shirtach, a w ostatnich latach także na kamizelkach, spodniach czy bluzach. Dodatkowo można wydrukować logo firmowe na etui na klucze, szlafroku i torbie na zakupy. Jeżeli zależy nam na dużym wyborze opcji nadruku, trzeba zajrzeć na ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Za jednym zamachem można wtedy kupić nie tylko t-shirty i pozostałą odzież z nadrukiem, ale również m.in długopisy, zawieszki do bagażu oraz breloki, co przyśpieszy organizację każdej akcji promocyjnej.