Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

19 września 2022

Na tej stronie poznasz najnowszą ofertę hurtowni butelek.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to jednocześnie branża, w której bardzo dobrze radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego zdrowego, smakowitego lub autorskiego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, żeby artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w słoje oraz butelki ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno słoików i butelek to metoda optymalizacji kosztów

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, smalczyk na kanapki lub konfitury, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar całymi paletami z reguły można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem również otrzyma je o wiele szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do przechowywania soków, piwa lub wina) i słoje. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1300, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać kupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z butelkami i słoikami w hurcie można również nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]