Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

21 sierpnia 2020

Potrzebujesz części do Renault Kraków? Sprawdź https://france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]