Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

14 kwietnia 2021

Dowiedz się, gdzie kupić boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą liczbę walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]