Czapraki – ochrona dla skóry konia

17 listopada 2020

Szukasz czapraków dla koni? Odwiedź ten adres.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów bardzo dobrze chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wyprodukowane z bawełny. Przemyślana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]