Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

23 września 2020

Szukasz kapsułek Lavazza A Modo Mio? Odwiedź tę stronę

Marek przetwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza wciąż plasuje się na liście tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawy oraz tworzono ich oryginalne mieszanki. Podbiły one ekspresowo serca mieszkańców Turynu. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich kaw, określając standardy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę firmę. Dzisiaj na rynku nabyć można niemało zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale nadal wyróżniają się wysoką jakością.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące aromatyczną mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Superbia), ale także napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]