OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

15 lipca 2022

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - dowiedz się co może Ci zaoferować.

Nadzwyczaj istotnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł czy zbagatelizowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie być przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej klasy niezawodnych świateł jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Polski producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy tylne, przednie i boczne

W praktyce w portfolio OE Industry znajdziemy każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka oferuje także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, agro i specjalnymi. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zauważalnie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo dni w podróży. A to raptem ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia do autobusów

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół fachowców gotowy wcielić w życie pomysł klienta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację. Spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą silnej presji na kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, budowania doświadczonej kadry ekspertów oraz szczegółowych analiz potrzeb klientów, OE Industry zdobyło pozycję lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane adresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]