Zalety sklepów WooCommerce

13 lipca 2021

Wdrożenia WooCommerce - więcej informacji o tych usługach.

Prowadzisz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Czemu warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem cieszą się witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, ma niemało zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z używając płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy odbiorców. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom przelew opłaty za zakupy m.in. przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia również analizę danych sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu oraz instalację wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują też blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]