Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

20 października 2021

Opieka techniczna WordPress - tu przeczytasz o pełnej ofercie.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, iż łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, a jednocześnie jest szybki, stosuje się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce i wielopłaszczyznowych stron. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem problematycznych sytuacji, toteż ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu zaleca się polecić opiekę techniczną nad stroną internetową profesjonaliście?

Utrzymywanie strony www na aktualnej wersji WordPressa jest bezspornie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak podmioty po zaprojektowaniu strony lekceważą okresową instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki cyberprzestępców. Oprócz tego, mimo że WordPress jest nadzwyczaj łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi komplikacjami z poprawnym działaniem sklepu czy strony. Stąd też ważne jest, aby działanie to przeprowadzała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, zaleca się polecić aktualizację WordPressa znawcy.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną internetową?

Usługa utrzymania WordPressa to oferta adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne i nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także blogerom oraz freelancerom posiadającym własne strony. W bazowym pakiecie oferty zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, likwidowanie skutków infekcji oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]