Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

17 sierpnia 2022

Chcesz zlecić catering dla firm? Skieruj się tutaj.

Konferencja, warsztaty albo spotkanie biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed koniecznością organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane spotkanie przyciągnie masę osób, warto skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering dla firm – przekąski, które można szybko spożyć

Sympozja i warsztaty biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 7-8 godzin, częstokroć także przez parę dni. Ich uczestnicy dostają ścisły harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej trzy kwadransowe przerwy, podczas których nie da się zjeść pełnego obiadu w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni i garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są też urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz warsztaty? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w swobodnej atmosferze kwestii poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, zagryzając samodzielnie przyszykowane czy też kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]