Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

18 czerwca 2021

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą lokalu na wesele? Nie czekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary i ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zechcą zorganizować przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten specjalny dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki warto uwzględnić?

Wybierając lokal na wesele para młoda powinna uwzględnić parę dość istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie łatwe. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy wybranie menu, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie sali . Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela urządza się od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Imprezę można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli pół godziny.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]