Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

15 czerwca 2022

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania zdjęć, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może również legitymować się szczególnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]