Profesjonalne sprzątanie grobów

14 sierpnia 2021

Chcesz poznać więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków? Zajrzyj na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 PLN rocznie. Warto też dodać, że stawki zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]