Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

2 sierpnia 2021

Zamów pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie na niewielkim obszarze albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie lub w Katowicach, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę docelowym odbiorcom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych używają głównie fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep plastyczny kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” albo “hydraulik kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na przedstawienie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, uaktualnienie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]