Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

16 lutego 2021

Branża transportowa wciąż się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków importu i eksportu. Z tej przyczyny wymaga także nowoczesnych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów transportu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie nowatorskie rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są zawsze materiały najwyższej klasy, pochodzące od uznanych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie 3 dekady pozwala firmie Gniotpol Trailers na opracowywanie prekursorskich rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do transportu szczególnie trudnych towarów.

Producent przyczep – wszechstronne usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia oraz w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy wykonywane są na terenie całej UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o asekurację konsumentów, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów spółki są dostępne od ręki, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co wyraźnie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.