Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

4 marca 2022

Zamów organizację imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu ukształtowanie głębszych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, aby świętować osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite kursy, sympozja i gale dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

O czym pamiętać wybierając miejsce do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, warto rozejrzeć się za ofertami wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do rangi organizowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Należy w takich przypadkach zaplanować event w klimatycznym miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę poproszone będą osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom należytą obsługę

W toku organizacji imprezy firmowej nie można nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt wybornych potraw dla obecnych, ale także doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Wypada więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w wytworny sposób, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, lecz i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]