Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

18 października 2020

Dowiedz się więcej o Balice parking

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]