Parking przy Balicach – nie martw się o auto

11 czerwca 2021

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dojechać do portu lotniczego

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.