Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

25 sierpnia 2023

Parking lotnisko Balice. Zdobądź więcej wiadomości.

Sposobność dotarcia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata, szybkość i wygoda – to główne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora czy ubytek powietrza w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]