Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

22 sierpnia 2022

Potrzebujesz sporządzić panoramy sferyczne wnętrza firmy? Doskonale trafiłeś! Wejdź na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Panoramy sferyczne to niesłychanie atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy przedsiębiorstw. Przeważnie widzimy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki? Zalecenia prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia generuje doznanie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają obejrzenie lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie obrócenia go w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to świetna metoda na reklamę własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości przedstawienia wnętrza lokalu usługowego, biura albo hotelu. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej intrygująca oraz pomaga dokładnie poznać dane punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje o wiele większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku w szczególności gdy prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu zademonstrować naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, chociaż teoretycznie można opracować na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które na domiar tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]