Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

23 września 2022

Zamów organizację wesel w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzciny bądź komunie, od dawna nie są już urządzane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a potem przyrządzać oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawił się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czy warto zamówić catering na wesele?

Planowanie zabawy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wysyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali, ustalanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoliki były poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, potrawy były wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi regułami, zarówno w kwestii atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, napojów i deserów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście przygotować menu z zaproponowanych potraw. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie klienta podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji dań.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]