Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

26 września 2021

Oferta usług cateringowych w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kiedy aranżujesz ważne wydarzenie prywatne czy firmowe, na które chcesz zaprosić sporą liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i małe przekąski w hipermarkecie – ważne imprezy najczęściej wymagają dopracowanej oprawy także w sferze poczęstunku. Wszak nie wypada rozstawić na stołach uczestników samych ciasteczek i oranżady. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering dla firm oraz okolicznościowy – oferta usług doświadczonych catererów

Firmy świadczące usługi cateringowe na ogół oferują parę jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na urodziny, chrzty albo wesela. Oferty te są szczegółowo dopasowane do wymogów konkretnych imprez, przez co znacząco różnią się od siebie m.in kosztem i wykazem dań proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno przedstawić swoje oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera organizacja imprez rozmaitego typu to codzienność, a wieloletnia praktyka w tym obszarze powoduje, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które trafią w gust ogółu gości.

Usługi cateringowe – dania przygotowane przez zawodowych kucharzy

Organizacja dań już dla skromnej grupy gości jest uciążliwym zadaniem, głównie wtedy, gdy musimy zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych kluczowych aspektów imprezy. Daje to także sposobność podania gościom wyjątkowych posiłków przyrządzanych przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na stole. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]