Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

22 marca 2023

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering na imprezy w Krakowie, wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale tak naprawdę co rusz w przeróżnych miastach kraju prowadzone są gale, benefisy bądź sympozja. Wszystkie te imprezy muszą mieć należytą oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze potrawy, doświadczeni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Masz zabukowaną salę bankietową albo zdecydowałeś się już na punkt, w którym odbędzie się piknik? To świetnie! Teraz warto zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia najlepszych ciepłych posiłków, trunków oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku istotnych gal nie można ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, że goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest istotna – wygodny układ stolików, dopasowane ozdoby, a także prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu bez wątpienia docenią też, jeśli posiłki będą wyglądać na talerzu jak w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu na imprezę?

Plusem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że zatrudniony zespół nie tylko przyszykuje zachwycające posiłki, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy będą dostarczone w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników popisem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali oferty podpowie ona, które dania, napoje oraz zakąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]