Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

16 listopada 2021

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowane spektrum usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie sprawuje kontrolę nad rozwojem prac, planuje renowację domu lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz ciekawych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równocześnie wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające obecne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi biura, budynki rekreacyjne, pensjonaty czy żłobki. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan funkcjonalnych i obszernych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]