Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

28 grudnia 2020

Na flobo.io uzyskasz więcej informacji o automatycznym księgowaniem faktur.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla firm usługowych, szkół i hoteli

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, tym samym doskonale sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]