Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

22 stycznia 2021

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ogromnych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i sprawdzić się w trudnych okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wylot naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Andy.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]