Odzyskanie polisolokat i spory z ubezpieczycielem – adwokat w Krakowie

5 grudnia 2020

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie powoduje, że na rozmowę z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są najczęściej osoby posiadające kredyty frankowe bądź polisolokaty. Są to także właściciele spółek i firm, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria posiada szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.