Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

4 października 2020

Skorzystaj z sugestii psychologa w UK

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, lecz ciągle nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy mnóstwo problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną często wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się także kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem etatu. Bariera językowa, która ciągle jest dość często spotykana, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju bardzo trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane w czasie wizyty zostaną przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co powie jej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339