Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

15 września 2020

Chcesz nabyć maskę wielokrotnego użytku? Skieruj się tu

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, całkowicie przeistoczył nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Zasady dystansu społecznego wymuszają nieodzowność używania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do biura lub apteki, gdzie zwykle napotykamy większe tłum ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na usta oraz nos maskę ochronną. Co jednakże zrobić, jeśli mamy trudności z oddychaniem w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są solidność, komfort i tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być używana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (do 30 razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Mini przyłbica – dla astmatyków oraz osób starszych

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać ochronne maseczki podczas pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co z pewnością docenią najmłodsi użytkownicy.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]