Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

22 października 2021

Zwróć się do szkoły rysunku, aby skorzystać z pomocy specjalistów.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Potwierdzano bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie dobroczynnie oddziałuje na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Dużo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Katowice, Kraków, Poznań czy Wrocław. Nie brakuje również kursów kierowanych do amatorów – osób, które po prostu uwielbiają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dostosowane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą też lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]