Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

24 sierpnia 2020

Kurs rysunku - poznaj rewelacyjną ofertę

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Świetną propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]