Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

27 sierpnia 2023

Sprawdź więcej szczegółów o digital paintingu na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, animacją, grami komputerowymi i filmem.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]