Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

9 sierpnia 2020

Ciekawi Cię oferta wypożyczalni szalunków? Zajrzyj na http://tinyurl.com/zjjde5j, żeby zdobyć więcej informacji

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, do której wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, ale spotyka się też wersje zrobione ze stali, a niekiedy również plastiku. Innymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na spore koszty nie wszystkie ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – szczególnie, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo często spotykana usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, dobrze rozważyć zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o komforcie, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować poważne koszty.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, że szalunki okażą się solidne i praktyczne. Naprawdę istotna okaże się też obsługa klienta – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości warto zaś wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy mówią dotychczasowi kontrahenci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]