Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

22 marca 2021

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane na wymiar, odwiedź ten adres.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na polskim rynku spowodowały, że jego fachowcy gwarantują klientom najlepszą jakość obsługi klienta oraz wytwarzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich niezawodność, osiągnięte za pomocą użycia w trakcie ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie kilku wartości: satysfakcji klienta, pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich wysokiej jakości, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – małopolskiego producent drzwi i okien

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to idealne rozwiązanie dla wymagających konsumentów szukających w pełni funkcjonalnych i solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – skutecznie zabezpieczają przed hałasem z zewnątrz i tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niesztampowa, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, gdyż wytwarzane są zawsze z materiałów wysokiej jakości.

Jakie usługi proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się również w obszarze kontaktów z klientem. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany projektu, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale także rodzaju wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]