Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne – trapez na dach

4 kwietnia 2024

Chcesz kupić trapez na dach? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym trwała blacha

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapez będzie również wspaniale prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową warto zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08