Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

18 sierpnia 2020

Znajdź nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane na www.oknostol.com.pl

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z mahoniu, dębu i sosny

Drewno to naturalny surowiec, który prawidłowo pielęgnowany zachowa się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a zastosowany jako fragment aranżacji mieszkania sprawia, iż staje się ono bardziej intymne i przytulne. Nowoczesne techniki umożliwiają doskonałe dopasowanie właściwości drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (czyli nie wykrzywiają się) i stosowną izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, mahoniu oraz dębu, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami na bazie wody oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez lata.

Szkło piaskowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Pragniesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowej budowie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, bezpiecznym lub wypukłym, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]