Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

17 sierpnia 2020

Więcej o srebrnych kolczykach na http://bit.ly/2wVWXCz

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez panie akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym tkwi tajemnica, że są tak często wybierane i w jakich sklepach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najbardziej modne są delikatne sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie często wybierane są wiszące dodatki, które cudownie wydłużają sylwetkę. Są okraszone kosztownymi kryształkami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc kupując je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba dobrze pielęgnować i systematycznie eliminować wszystkie zabrudzenia, żeby zawsze prezentowały się nienagannie. Powinno się odkurzać je regularnie miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne preparaty zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast domowych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie preparaty niezwykle rysują delikatną strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Ponadto zakupy internetowe to niezwykły komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane Polki.