Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

26 października 2020

Sklep jubilerski Kraków - tu zawsze zaopatrzycie się we wszystko, czego potrzebujecie!

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I choć w internecie odnajdziemy praktycznie wszystko, nadal wiele artykułów powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Zakup złotego naszyjnika, broszki czy pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli chcemy kupić pierścionek lub obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu albo wykona nowy. Innym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej pomocy jubilera. Pokaże on współczesne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na ślub, imieniny czy komunię.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią pomocnicze usługi. Główną z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi też obwód bransoletki, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś unikatowy podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek czy też sygnet, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]