Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

24 sierpnia 2022

Jesteś zainteresowany ofertą dystrybutora silników elektrycznych? Kliknij w to miejsce, żeby dowiedzieć się więcej.

Powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników DC, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się wysoką solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji frezarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]